• Index
  •  » Bossy
  •  » bosy nie w fll clan parotowce

#1 2010-07-20 01:20:05

JoinT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 13
Punktów :   

bosy nie w fll clan parotowce

Wystąpił dzisiaj jeden mały problem. Wczoraj Wino znalazl bosa i zawołał nas abysmy mu pomogli go zbic dropnol Iron Belt na 5  Wino atem kiero letum i batel. sprzedalismy go batelowi za 20 gb czyli po 5 gb na łeb. Dzis wyszedł problem clan chce od nas 10 % drop na clan. To wino z poza clanu znalazl bosa poszlismy mu pomoc a ze on dzieli sie z kasa z nami to bardzo fajnie z jego strony, a jakim prawem mamy oddawac kase na clan jezeli nie bylo fll clan party i to nie clan znalazl bosa. a pozatym wino bylby poszkodowany ze traci 10 % na clan w ktorym nie jest. czyli ze co kazdy z nas co tam byli ma oddac z własnej doli 10 % na clan? to małe przegięcie. Wydaje mi sie ze to trzeba zmienic. A moja sugestia jest taka ze ten caly clan bank jest nie potrzebny.... ale to tylko moje zdanie.

Offline

 

#2 2010-07-20 10:39:46

JoinT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: bosy nie w fll clan parotowce

NIe, dlaczego batel ma za to płacic.... gadałem dzisiaj z clanowiczami i wszyscy mowili ze powino byc tak nie fll clan party to kasa na party nie wiem co wy kur** wymyślacie

Offline

 
  • Index
  •  » Bossy
  •  » bosy nie w fll clan parotowce

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miasteczkonaruto-candy.pun.pl www.flux-football.pun.pl www.gw.pun.pl www.dbrpgworld.pun.pl www.cyanek.pun.pl